24. 7. 2015

Seriálové osudy: Rizzoli and Isles prodloužen!

Seriálové osudy: Rizzoli and Isles prodloužen!

TNT v příští sezóně přivede zpátky jednu ze svých největších stálic. Stanice oznámila, že kriminálku Rizzoli & Isles (Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně) prodlužuje pro sedmou sérii. Je tu ovšem malý háček.

Nová řada bude obsahovat méně epizod, konkrétně 13. To je pokles oproti osmnácti v aktuální sérii a nejmenší epizodní objednávka od první série, která měla deset dílů. Prozatím však neprobíhají žádné diskuze o tom, že by sedmá série měla být poslední. Očekává se, že herci ztvárňující vedlejší postavy budou vyjednávat nové smlouvy.

Prodloužení seriálu v hlavních rolích s Angie Harmon a Sashou Alexander přichází ještě před polovinou odvysílaných dílů z šesté řady. Drama podle románů Tess Gerritsen získává v číslech Live+3 přes šest milionů diváků, v současnosti tak jde o aktuálně nejsledovanější seriál na kabelovkách. Pro TNT je Rizzoli druhým nejsledovanějším seriálem v její historii, hned za kriminálkou The Closer.

V sedmé sérii se vrátí showrunnerka Jan Nash, která úlohu převzala po odchodu tvůrkyně Janet Tamaro. Prodloužení není překvapivé. V v loňském roce byly vyjednány nové smlouvy s producenty Warner Horizon Television, které přinesly mimo jiné i platový nárůst pro obě hlavní herečky, které vyjednávaly společně. Kvůli těmto jednáním přišlo obnovení pro šestou sérii loni až v prosinci.


Sledujete Rizzoli and Isles? Jak se vám líbí současná šestá řada? Těší vás, že se seriál vrátí i za rok v létě? Měla by sedmička být již poslední?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
ragelly

ragelly

Je tam aktuálně nejsledovanější, asi to není úplně přesně napsáno, myslí se tím mezi těmi (letními), co...
před 269 týdny
ragelly

ragelly

AMC, která vysílá TWD, je neplacená :)
před 269 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Aha, děkuju. Nějak mi to nesedělo.
před 269 týdny
Další články k tématu