Facebook Twitter E-mail
24. července 2015

Wicked City přeobsazuje hlavní roli

Podzimní novinky poslední dobou hlásí jedno přeobsazování za druhým. Dalším na seznamu je dramatický retro seriál Wicked City, který se na konci října představí na stanici ABC.

Bylo oznámeno, že do seriálu míří herec Jeremy Sisto. Ten ztvární roli detektiva Jacka Rotha, ve které nahradí Adama Rothenberga, který roli hrál v pilotu.

Každá potenciální nová série antologie Wicked City se bude soustředit na jiný kriminální případ z jiné éry Města andělů. V první řadě je v centru dění případ vraždy v roce 1982, kdy Los Angeles žije rock'n'rollem a drogami.

Sisto není v seriálovém světě žádným nováčkem. V letošním roce hrál hlavní roli v dramatu The Returned. V letech 2011–2014 byl tři sezóny hvězdou sitcomu Suburgatory. Jeho nejdelším působením je čtyřleté účinkování v kriminálce Law & Order, ale objevil se např. také v Six Feet Under nebo kidnapped.

Wicked City začíná na stanici ABC 27. října 2015.


Jste na novinku Wicked City zvědaví? Líbí se vám nový casting, nebo vám spíše seděl původní představitel? Má seriál šanci na úspěch?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 156 týdny
A tak na toto si počkám,herec je sympaták,téma vypadá také zajímavě..proč ne.
MountainLionet
před 156 týdny
Já jsem na Wicked City hodně zvědavá. Sisto je podle mě lepší volbou než...
ševča
před 151 týdny
Pro mě za mě, je mi to jedno, ale není mi jedno, jak to přeobsazení vyřeší....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY