Facebook Twitter E-mail
24. července 2015

Scandal přivede zpátky Marcuse

Herecká kariéra Cornelia Smithe Jr. nabírá skandální obrátky. Stanice ABC oznámila, nejen že se herec vrátí v páté sérii dramatu Scandal (Skandál), ale dokonce bude zpátky na pravidelné bázi. Marcus Walker povýšil na regulérní vedlejší postavu, budeme se s ním setkávat častěji než doposud.

Smith Jr. se poprvé objevil ve dvou epizodách čtvrté série. Především zanechal dojem v březnovém díle The Lawn Chair (4×14).

Prozatím nebylo oznámeno, za jakých konkrétních okolností se postava do seriálu vrátí. Není ani jasné, v které konkrétní epizodě páté série se tak stane.

Herec prozatím není v našich končinách známou tváří. Stihl hostovat pouze v jedné epizodě seriálů Major Crimes, Forever a Agents of S.H.I.E.L.D. Fanoušci soap oper by ho však mohli znát z role Frankieho Hubbarta v seriálu All My Children, kde působil v letech 2007–2011 a objevil se ve 350 epizodách.

Scandal se na stanici ABC vrací již ve čtvrtek 24. září 2015.


Pamatujete si Marcuse? Zanechal ve vás také dojem? Jste zvědaví, jak bude jeho role fungovat na pravidelnější fá­zi?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY