Facebook Twitter E-mail
24. července 2015

The Catch: Dvojité přeobsazení v novince Shondalandu

Novinka The Catch se sice divákům představí až v midseason, nicméně už nyní jsou známy dvě přeobsazení rolí.

Prvním hercem, který do seriálu zavítá, je Peter Krause. Ten nahradí Damona Dayouba v hlavní mužské roli Kierana. Kieran je snoubenec hlavní hrdinky, který je ale ve skutečnosti podvodník. Hrdinku okrade a uteče od ní.

Herec je známý z šestiletého působení v dramatu Parenthood. Na ABC se vrací poprvé od roku 2009, kdy stanice zrušila seriál Dirty Sexy Money, ve kterém hrál hlavní roli. Za zmínku stojí také jeho další hlavní role v seriálech Six Feet Under a Sports Night.

Kromě Dayouba seriál opouští také herečka Bethany Joy Lenz, známá z dramatu One Tree Hill. Místo ní se v její roli objeví Sonya Walger. Jde o roli Zoe, která je právě manželkou podvodníka Kierana. Pár společně podvádí nevinné ženy a okrádá je. Nyní ale Zoe cítí, jak se od ní Kieran vzdaluje, ale nehodlá se ho jen tak lehce vzdát.

Herečka neměla dosud žádnou mnoholetou roli, ale objevila se v mnoha hostováních, např. v seriálech CSI: NY, Lost, FlashForward, Common Law nebo Parenthood.


Líbí se vám noví přírůstci seriálu? Nebo byste raději v těchto rolích viděli herce, kteří se jich ujali v pilotní epizodě? Těšíte se na další seriál z dílny Shondalandu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 117 týdny
Zdá se mi to, nebo je v nadcházející sezóně jakýsi nový trend...
Lill
před 117 týdny
Vôbec som nezachytila, že tu mala hrať Bethany, teraz je mi jej preobsadenie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY