30. 11. 2015

Seriálové osudy: The Fosters

Seriálové osudy: The Fosters

Pro fanoušky rodinného dramatu The Fosters máme velmi dobré zprávy! Stanice ABC Family dnes oznámila, že seriál prodlužuje pro 4. sérii. Zpráva přichází v době, kdy má seriál zimní pauzu, nové epizody třetí řady se na obrazovky vrátí 25. 1. 2016, už ale pod značkou Freeform.

„Máme tolik dalších příběhů, které o rodině Fosterů chceme odvyprávět. Tyto báječné postavy ožily a mnoho fanoušků chytly za srdce,“ uvedla výkonná viceprezidentka stanice Karey Burke.

Letos v létě bylo drama kabelovkovou jedničkou ve svém časovém slotu, kdy získáválo v průměru 2,1 milionu diváků. Seriál se také stal třetím nejvíce tweetovaným s téměř 400 tisíci tweety týdně.

The Fosters vypráví příběh nevšední rodiny, kdy mix biologických a adoptivních dětí vychovávají dvě mámy, policistka Stef Adams Foster a ředitelka školy Lena Adams Foster.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
aislinn

aislinn

Super, to jsem ráda. Aspoň budeme mít šanci oblíbit si nového Jesuse :)
před 252 týdny
Adík

Adík

Pokud mám být upřímný, doufal jsem, že po pauze seriál skončí. Poslední série byla taková nijaká, druhá se...
před 252 týdny
manro

manro

Skvělá zpráva Je to výborný seriál už se těším na nové díly :-)
před 252 týdny
Další články k tématu