26. 10. 2015

Seriálové osudy: From Dusk Till Dawn se vrátí!

Seriálové osudy: From Dusk Till Dawn se vrátí!

Pouhý den před finálovou epizodou druhé řady se drama From Dusk Till Dawn: The Series (Od soumraku do úsvitu) dočkává objednávky na třetí sérii! Radnostnou novinku dnes oznámila stanice El Rey Network, která seriál vysílá.

Seriál je novým pohledem na stejnojmenný film z roku 1996 od Roberta Rodrigueze a sleduje nadpřirozenou krimi ságu, točící se okolo bratrů Setha a Richieho Geckových. Ti budou ve svých dobrodružstvích pokračovat i v příštím roce; budou dále bojovat proti zkaženému podsvětí.

Seriál se i nadále bude natáčet v Austinu v Texasu. První dvě série se vysílaly kromě na El Rey také na streamu Netflix, který seriál zpřístupnil fanouškům v Kanadě, Irsku, Norsku, Nizozemsku, Velké Británii a Latinské Americe. U třetí série nedojde k žádným změnám, nové epizody budou opět k dispozici mezinárodnímu publiku chvíli po odvysílání v USA.

Prozatím nebylo specifikováno, kolik epizod bude třetí řada obsahovat. Dá se však předpokládat, že objednávka se nijak neliší od těch předchozích a že se fanoušci můžou těšit na dalších deset dílů.


Sledujete From Dusk till Dawn? Jak se vám líbí druhá řada? Jste rádi za prodloužení, nebo si nové epizody podle vás seriál nezaslouží? Komentujte a sdílejte!

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
suzuki051

suzuki051

U druhé série nedojde k žádným změnám...Nemá tam bit náhodou U 3.série...?
před 255 týdny
Další články k tématu