24. 7. 2015

Seriálové osudy: Happyish zrušen!

Seriálové osudy: Happyish zrušen!

Nestává se často, aby seriály na kabelovkách končily hned po první sérii. Za poslední dva dny tu máme ale již druhou komedii, kterou tento neblahý osud tak náhle potkal.

Stanice Showtime oznámila, že se její novinka Happyish druhé série již nedočká. Dramatická komedie byla zrušena po první sérii.

Pro Showtime byl Happyish velmi nadějný projekt již od léta 2013, kdy stanice objednala pilot. Seriál byl vytvořen přímo pro herce Philipa Seymoura Hoffmana, který měl ztvárnit hlavní roli. V lednu 2014 byl projekt vybrán pro seriál, nicméně brzy na to Hoffman náhle zemřel.

Dlouho se nevědělo, jak to se seriálem bude dál. Showtime později potvrdila, že Happyish má i nadále zelenou, a do hlavní role byl nově obsazen herec Steve Coogan. Seriál byl do vysílání nasazen letos na jaře, nicméně se nesetkal s touženou reakcí ze strany publika. Stanice proto byla nucena od seriálu odstoupit a zaměřit své finance a úsilí jiným směrem. Rozhodnutí přichází měsíc poté, co seriál ukončil svou desetidílnou první řadu.


Sledovali jste Happyish? Mrzí vás zrušení seriálu? Nebo má stanice ve svém programu lepší seriály, které si zaslouží více pozornosti?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu