Facebook Twitter E-mail
25. července 2015

Kendrick Sampson míří do Vražedných práv

How to Get Away with Murder (Vražedná práva), loňské nové drama stanice ABC, přivítá do svých řad Kendricka Sampsona. To je ale to jediné, co se o jeho účasti ví. Jeho role zůstává pod pokličkou, nicméně bylo oznámeno, že se Sampson objeví už v první epizodě druhé série.

V seriálovém světě si Sampson zahrál pouze v několika vedlejších rolích; za zmínku stojí například The Vampire Diaries (Upíří deníky) nebo Gracepoint. A ani ve Vražedných právech se příliš dlouho nezdrží. Jeho zatím tajná role bude opět vedlejší, ale je popsána jako velmi důležitá pro seriál.

How to Get Away with Murder je o právnický kriminální mysteriózní thriller z pera Petera Nowalka, který je zaštítěn společností ShondaLand a tedy i proslulou Shondou Rhimes. V hlavní roli exceluje na Emmy a Zlatý glóbus nominovaná Viola Davis, která hraje neobvyklou profesorku práv Annalise Keatingovou, jejíž studenti se zapletou do vraždy. Druhá série má premiéru 24. září 2015.


Znáte Kendricka Sampsona z jeho pár vedlejších rolích? Těšíte se na jeho účast v HTGAWM?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY