21. 4. 2016

Seriálové osudy: Game of Thrones

Seriálové osudy: Game of Thrones

Fanoušci fantasy seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) si můžou nadcházející šestou sérii vychutnat naprosto bez obav. Stanice HBO právě oznámila, že svůj megahit prodlužuje pro sedmou sérii. Učinila tak půl týdne před premiérou nové série, která se na obrazovkách objeví v neděli.

Prozatím nebyl oznámen konkrétní počet epizod, které sedmá série bude obsahovat. Před několika dny se spekulovalo o tom, zda sedmá a osmá řada nebudou zkráceny, tato zpráva zatím nebyla potvrzena ani vyvrácena.

Prodloužení seriálu však není žádným překvapením. Game of Thrones je celosvětový fenomén, který každým rokem boří sledovanostní rekordy. Letos je zájem diváků rozbouřen cliffhangerem z konce páté řady, kdy lidé čekají odpověď na otázku o osudu Jona Sněha.


Těšíte se na šestou řadu? Chtěli byste, aby se seriál již blížil ke svému konci, nebo jste ochotni sledovat Hru o trůny ještě mnoho, mnoho let? :-)

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
STOUPA

STOUPA

to není žádné překvapení a moc se těším.
před 225 týdny
gladiator992

gladiator992

"nečakané"
před 224 týdny
patrik1177

patrik1177

Snad vznikne i spin-off. Třeba sfilmujou novely Rytíř sedmi království od G. R. R. Martina, které se...
před 221 týdny
Další články k tématu