6. 4. 2016

Seriálové osudy: Grimm

Seriálové osudy: Grimm

Fanoušci si můžou zhluboka oddychnout! Stanice NBC v noci potvrdila, že se její páteční drama Grimm vrátí v nové sezóně s šestou řadou!

„Naprosto milujeme, čeho naši producenti a herci dosáhli za posledních pět let,“ uvedla Jennifer Salke, ředitelka NBC Entertainment. „Vytvořili zcela nový svět příšerek a našli si velmi oddanou fanouškovskou základnu. Nemůžeme se dočkat, co přijde dál.“

Prodloužení seriálu přitom nebylo tak jisté. Seriál letos v pátek večer zaznamenal pokles, když se ustálil na ratingu 0.9. Nicméně se jedná o jedno z dramat, které si nejvíce přilepšují díky číslům Live+7, které zohledňují i sledovanost z DVR. Grimm si přidává v průměru 90 % v ratingu a 2,4 milionu diváků, celkem tedy sklízí týdenní ratingy 1.7 a 6,4 milionu diváků.

Stanice tímto prodloužením rozšiřuje seznam šťastlivců, na které se můžeme těšit v další sezóně. Patří mezi ně také Law & Order: Special Victims Unit, Chicago Fire, Chicago P.D., Chicago Med, Blindspot, The Blacklist, Shades of Blue, Superstore a The Voice.

Stále zbývá rozhodnout o osudu The Mysteries of Laura, The Night Shift, Undateable, Crowded, Game of Silence, Heartbeat a Telenovela.

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře27zobraz všech 27 příspěvků
Esgalnor

Esgalnor

Super! Grimm mě baví, každá jeho série je lepší než předchozí. A i kdyby byla šestá série poslední,...
před 232 týdny
stekna

stekna

hurá,jeden z mála seriálu který mě baví a těším se na každý nový díl
před 232 týdny
Daniela Szabová

Daniela Szabová

skoda ze uz konci bude chybat hlasuj me za predlzenie na novu seriu 7
před 188 týdny
Další články k tématu