13. 5. 2016

Seriálové osudy: The Grinder

Seriálové osudy: The Grinder

Herec Rob Lowe na Twitteru potvrdil, že stanice Fox zrušila jeho letošní novou komedii The Grinder po první sérii. Nevšední sitcom se tak přidává k letošním obětem sezóny.

„The Grinder nebyl stanicí Fox prodloužen. Byl to originální, chytrý a zábavný seriál s vražednou dávkou talentu. #GrinderRests“

Prodloužení Grindera by bylo spíše zázrakem. Ačkoliv se do poslední chvíle mluvilo o tom, že by stanice mohla udělat výjimku a prodloužit jak Grandfathered, tak Grinder, všichni předpokládali, že tento nejlepší scénář pravděpodobně nevyjde.

Grinder byl loni v létě ředitelkou stanice označován jako ten nejvtipnější pilot, jaký kdy viděla. Jeho sledovanost však neodpovídala propagaci. Seriál rychle klesl pod ratingovou hranici 1.0 a po časových přesunech v programu utrpěl ještě více, když klesl na čísla 0.6–0.7.

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Destiny

Destiny

další bod do tipovačky
před 228 týdny
veruu.u

veruu.u

To je škoda, oba seriály mě začaly bavit...
před 228 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Zázrak se nekoná :)
před 228 týdny
Další články k tématu