31. 7. 2015

Seriálové osudy: Humans prodloužen!

Seriálové osudy: Humans prodloužen!

Britská televizní stanice Channel 4 a americká kabelovka AMC dnes ve společné tiskové zprávě oznámily, že letošní sci-fi novince Humans objednávají druhou sérii. Seriál se vrátí s osmi novými epizodami, natáčení začne v příštím roce.

Seriál se odehrává v paralelní přítomnosti, kde je nejmodernějším doplňkem domácnosti Synth – vysoce výkonný robotický pomocník, který se věrně podobá živým lidem. Jedna obyčejná rodina ze střední třídy se rozhodne změnit způsob svého života a robota si domů pořídí. Brzy však přijdou na to, že domácí život se strojem má dalekosáhlé a ohromující dopady.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit druhou sérii Humans a prodloužit tak naše báječné partnerství s Channel 4, herci i štábem,“ uvedl Joel Stillerman, ředitel původní tvorby stanice AMC. „Jakožto jeden z nejlepších nových seriálů na kabelovkách, Humans zaujal fanoušky i kritiky napříč Spojenými státy a Velkou Británií. Těšíme se na pokračování tohoto uchvacujícího příběhu a dalšího prozkoumávání světa plného Synthů.“

Seriál vytvořili Sam Vincent a Jonathan Brackley. Příběh je založen na uznávaném švédském sci-fi dramatu Real Humans od společnosti Matador Films. Seriál se stal letos ve Spojených státech jedním z pěti nejúspěšnějších novinek u dospělých v demografické skupině 25–54 let, když epizody sleduje v průměru 2 miliony diváků, z toho milion lidí v letech 25–54 let (čísla jsou Live+3, zohledňují tedy DVR). Ve Velké Británii se první epizoda stala na stanici Channel 4 nejvýše sledovanou původní dramatickou novinkou za posledních dvacet let. Ve svém vysílacím čase má Humans podíl na sledovanosti 18 %.


Sledujete Humans? Těší vás prodloužení seriálu? Kam by se příběh ve druhé sérii měl ubírat?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
ragelly

ragelly

Jé tak to jsem si nějak popletla data :D Každopádně v té tiskovce bylo, že ve finále je nějaký velký...
před 269 týdny
Mik

Mik

tak to se už těším
před 269 týdny
sandokan555

sandokan555

Parada, tesim, tesim.
před 269 týdny
Další články k tématu