1. 9. 2015

Seriálové osudy: Impastor prodloužen!

Seriálové osudy: Impastor prodloužen!

Minulá noc naštěstí nepřinesla pouze špatné zprávy. Fanoušci letošní komediální novinky Impastor se můžou začít radovat! Kabelovka TV Land oznámila, že seriál prodlužuje pro druhou řadu. Kromě této komedie se prodloužení dočkala i komediální novinka The Jim Gaffigan Show.

„Jsme opravdu pyšní na oba seriály, které perfektně reprezentují novou tvář TV Land,“ uvedl Keith Cox, výkonný viceprezident vývoje pořadů na stanici. „Mají kvalitní scénáře a skvělé herce. Jsme nadšení, že oběma můžeme objednat nové série.“

Rodinná komedie Jim Gaffigan Show je založena na reálných životech manželského dua Jima a Jeannie Gaffiganových. Obnovení je pro seriál velkým vítězstvím. Původně byl vyvíjen pro stanici NBC a natočil hned dva piloty pro CBS, než se přesunul na TV Land se seriálovou objednávkou. Seriál má v průměru sledovanost kolem čtyř milionů diváků, když se vezmou čísla z domovské TV Land i ze sesterské stanice Nick at Nite, kde se seriál vysílá ve stejnou dobu.

Hvězda ze Smallville, herec Michael Rosenbaum, září v komedii Impastor jako loser, který ošálí obyvatelstvo malého městečka, aby si mysleli, že jde o jejich nového homosexuálního pastora. Seriál vytvořil Christopher Vane. Impastor má v průměru 2,8 milionu diváků (taktéž při připočtení čísel z Nick at Nite).

Všechny letošní novinky tedy slaví úspěchy. Již dříve se objednávky druhé řady dočkala také komedie Younger. Kromě této trojice má TV Land v záloze novinku Teachers a dosud nepojmenovanou komedii od George Lopeze. Z multikamerových sitcomů již zbývá pouze finální série The Soul Man, která bude odvysílána v příštím roce.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
inekafe

inekafe

Oh, God damn it... -_- Prvá epka bola slušná a bol som zvedavý na vývoj, ale vôbec sa to neuberá smerom,...
před 263 týdny
Atenecka

Atenecka

Z prodloužení IMPASTORA mám velkou radost, pro mě je to zatím nejlepší novinka tohoto roku .-)
před 263 týdny
Kantýnka

Kantýnka

Naprosto souhlasím! Já na komedie moc nejsem, ale impastor je skvělej :D
před 260 týdny
Další články k tématu