1. 4. 2016

Seriálové osudy: It's Always Sunny in Philadelphia

Seriálové osudy: It's Always Sunny in Philadelphia

Sitcom, o kterém u nás mnoho lidí neví. Přitom jde o jednu z nejdéle běžících amerických současných komedií. It's Always Sunny in Philadelphia v březnu odvysílal finále jedenácté série. Dvanáctá byla již dříve potvrzena, na obrazovkách se objeví na začátku roku 2017.

Nyní přichází pro fanoušky další dvojnásobně dobré zprávy! Kabelovka FXX, která seriál vysílá, dnes potvrdila prodloužení seriálu nejen pro třináctou, ale i pro čtrnáctou sérii!

„Jen několik málo seriálů to dokáže dotáhnout takto daleko nebo získá tak oddané fanoušky. Za vše vděčíme tvůrčí vizi a skvělému smyslu pro humor jak tvůrců, tak i herců, kteří dokáží každou sezónu ponechat Sunny čerstvé a inovativní,“ uvedl Nick Grad, ředitel původní programové skladby FX Networks.

Prodloužení není překvapivé. Jedenáctá série slavila po vzoru předešlých řad skvělé sledovanostní výsledky. Se čtrnácti řadami tak Sunny dožene komedii The Adventures of Ozzie & Harriet z roku 1952, která je dosud nejdéle běžící hranou komedií v televizní historii. Pokud stanice objedná i patnáctku (a další), bude Sunny slavit rekord. Ale to už je velký flashforward až do roku 2020!

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Takových dílů a já to neznám....no jsem to ale ostuda.
před 228 týdny
Deaneira

Deaneira

To je na víc, to chce dát do adventního kalendáře...
před 228 týdny
Majkl303

Majkl303

Viděl jsem necelé dvě série a musím říct, že mě to trochu zklamalo.. :/ Postavy mi přišly snad všechny...
před 228 týdny
Další články k tématu