1. 9. 2015

Seriálové osudy: Killjoys a Dark Matter prodlouženy!

Seriálové osudy: Killjoys a Dark Matter prodlouženy!

Vesmírná dobrodružství na Syfy budou pokračovat! Kabelovka dnes oznámila, že prodlužuje své letošní letní novinky Killjoys a Dark Matter pro druhé série. Killjoys se dočká deseti epizod, druhá řada Dark Matter bude mít 13 dílů.

Obě zprávy jsou poměrně velkým překvapením. Killjoys si ve sledovanosti Live+3 získal průměrně 1,5 milionu diváků. Seriál je produkován ve spolupráci kanadské Space a americké Syfy, mezinárodně ho produkuje společnost Universal Cable Prods. Příběh se točí okolo trojice lovců odměn, kteří honí uprchlíky napříč systémem Quad.

Dark Matter sleduje šest lidí, kteří se vzbudí na opuštěné vesmírné lodi. Nemají vzpomínky na to, kdo jsou, ani jak se dostali na palubu. Dark Matter je seriálovou adaptací komiksu od Mallozzi a Mullie. Seriál si v období Live+3 dokázal získat 1,8 milionu diváků.

Oba seriály se vrátí v roce 2016. Přidávají se k široké nabídce stanice, která zahrnuje také očekávané novinky The Magicians, Hunters a The Expanse.

O osudu Dominion a Defiance prozatím stále nebylo rozhodnuto.

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře23zobraz všech 23 příspěvků
ufonka

ufonka

Killjoys mě přestal bavit dost brzy, ale Dark Matter mě baví pořád víc - príma oddychovka.
před 257 týdny
Vachisek

Vachisek

jsou to strašné kraviny hold si mě nekoupí každé scifi a sem trošku náročný
před 257 týdny
teraxa

teraxa

Musím se přiznat, že mě jejich prodloužení celkem. Mám pocit, že tu dlouho nebylo kvalitní scifi a tohle...
před 256 týdny
Další články k tématu