10. 12. 2015

Seriálové osudy: The Leftovers

Seriálové osudy: The Leftovers

Opět tu dnes k večeru máme jednu hořkosladkou zprávu. Kabelovka HBO právě oznámila, že své drama The Leftovers (Pozůstalí) prodlužuje pro třetí sérii. To jistě potěší mnohé fanoušky, jelikož obecně panuje v letošním roce názor, že se seriál s druhou řadou zvedl na novou úroveň, co se kvality příběhu týče.

Zpráva o prodloužení není ale jedinou novinkou. Spolu s ní HBO prozradila, že nadcházející třetí série, která se na televizních obrazovkách objeví v roce 2016, bude poslední. Fanoušci se tak v příštím roce se seriálem rozloučí, více epizod natočeno nebude. Na druhou stranu ale včasné oznámení konce znamená, že tvůrci budou mít dostatek času a prostoru k vymyšlení konce, který diváky seriálu uspokojí.

„S obrovským nadšením opět zveme ke spolupráci tvůrce, herce a další výjimečně talentované lidi, kteří stojí za The Leftovers a kteří společně vytvoří třetí a závěrečnou sérii,“ uvedl ředitel stanice Michael Lombardo. „Seriál dokázal, že jde o jedno z nejoriginál­nějších dramat naší stanice, a fanoušci sledováním dali najevo, že o něj stojí. Obdivujeme a plně podporujeme uměleckou vizi tvůrce Damona Lindelofa a respektujeme jeho rozhodnutí o tom, že seriál v příští sezóně vyvrcholí.“

Finále druhé řady bylo odvysíláno minulou neděli.

Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Ted jsem u šestého dílu a docela mě to vtáhlo,tak na tom asi něco bude :)
před 243 týdny
maurie

maurie

První série byla pecka, z dvojky mám spíše rozpačité pocity, dvojku považuji za propad o hodně...
před 240 týdny
Squerago

Squerago

Ač se mi seriál moc libí, tak myslím, že 3 série je tak akorát.
před 239 týdny
Další články k tématu