11. 8. 2015

Seriálové osudy: The Last Ship prodloužen!

Seriálové osudy: The Last Ship prodloužen!

Dneska se nám to rozjíždí! A opět se odkláníme od konců a vítáme nové série, což je vždy příjemnější :-) Tentokrát své fanoušky potěší stanice TNT. Kabelovka oznámila, že drama The Last Ship prodlužuje pro třetí sérii.

Nová řada bude obsahovat třináct epizod, které se na televizních obrazovkách objeví v létě 2016. Prodloužení seriálu není žádným překvapením. Druhá série má v průměru téměř tři miliony diváků na epizodu. Ačkoliv oproti první sérii došlo k mírnému poklesu sledovanosti, aktuální řada má stabilní publikum, které je v záplavě jiných kabelovkových seriálů stále vysoké.

Prodloužení přichází s předstihem před finále druhé řady, které bude odvysíláno 6. září. TNT kromě klasického vysílání seriál od tvůrce Michaela Baye nabízí také na různých dalších platformách včetně mobilních aplikací.

Seriál se rychle stává jednou ze stálic stanice a řadí se tak k hitům, jakými jsou například Falling Skies (letos končí), Rizzoli & Isles, Major Crimes, The Librarians a další.


Která zpráva vás dnes těší nejvíce? Sledujete The Last Ship? Má seriál co nabídnout i ve třetí sérii? Jak srovnáváte kvalitou první a druhou řadu?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
HonZajs000

HonZajs000

:-) Oravdu díš, bro, pravdu díš. :-) Best summer series ever! A další řadu si to rozhodně zaslouží, takže...
před 267 týdny
Mik

Mik

V poho, britský komedie holt nesednou všem. Já Brity sleduju už od mala, od doby, kdy jsem objevil...
před 267 týdny
Vojta Bany

Vojta Bany

Bez Last Ship by to už ani nešlo. Baví mě to.
před 267 týdny
Další články k tématu