Facebook Twitter E-mail
26. července 2015

Sleepy Hollow nasazuje nové hlavy

Bezhlavý jezdec se možná prohání skrze Ospalou dílu, ve třetí sérii Sleepy Hollow ale o nové tváře nebude nouze. Během posledních dnů byly oznámeny hned tři nové castingy.

Herečka Shannyn Sossamon se ujme jedné z nových stálých rolí. Její postava se jmenuje Pandora, která je popisována jako tajemná nová bytost ve Sleepy Hollow, která vyhledá pomoc od Ichaboda a Abbie. Sossamon se již dříve objevila v seriálech Wayward Pines, Mistresses, Moonlight nebo How to Make It in America.

Televizní debut v seriálu zažije herečka Nikki Reed, známá ze série Twilight (Stmívání) a filmu Thirteen, fanoušci The Vampire Diaries ji však znají především jako manželku Iana Somerhaldera. Ztvární Betsy Ross, svůdnou a nečekaně odvážnou hrdinku. Ve dne je úspěšnou švadlenou, která je známá díky ušití první národní vlajky. V noci se však mění na dynamickou tajnou agentku, která patří do záhadného kruhu špionů George Washingtona.

Další významná role padne na herce Lance Grosse. Zahraje si postavu jménem Daniel Reynolds, který je velitelem agentů FBI, tzv. novým šéfem Abbie. Herec prozatím není příliš známý, objevil se v seriálech Crisis, Grey's Anatomy a v pilotu Warrior.

Třetí série Sleepy Hollow začíná na stanici Fox 1. října 2015.


Líbí se vám nové přírůstky do seriálu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 116 týdny
Nikky Reed mě hodně zajímá,je to milá tvářička,tak snad bude v pohodě

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY