Facebook Twitter E-mail
26. července 2015

Herci z Flashe a Cougar Town putují do novinky Quantico

Některé z letošních novinek začínají v poslední době přeobsazovat své postavy. Herci, kteří je ztvárnili v pilotních epizodách, jsou nyní nahrazeni jinými tvářemi. Tomuto „trendu“ se nevyhnulo ani nadcházející drama Quantico, které bude sledovat osudy začínajících agentů FBI.

Přeobsazena byla role zvláštního agenta FBI Liama O'Connora, kterého si v původním pilotu zahrál herec Dougray Scott. Ten se proslavil například v seriálu Hemlock Grove nebo Desperate Housewives (Zoufalé manželky). Roli po něm převezme Josh Hopkins, který je známý zejména díky seriálu Cougar Town (Město žen), kde se objevoval jako Grayson Ellis. Jeho postava Liam je v Quanticu konzultantem, který trpí návaly deprese, kterou mu způsobuje událost z jeho minulosti. Jeho psychickému zdraví rozhodně nepomáhá ani skutečnost, že jeho bývala parťačka Miranda (Aunjanue Ellis) je nyní jeho šéfová.

Nově se k obsazení Quantica přidává i herec Rick Cosnett, oblíbenec Eddie Thawne z Flashe, kde byla jeho postava minulou sérii nečekaně zabita. V seriálu se zhostí role Eliase Harpera, bývalého obhájce, který se svou výmluvností a znalostmi dříve svědčil u soudu proti FBI. Elias je gay a srší humorem. Miranda ho díky jeho geniální mysli přijala jako nového analytika. Elias rád dokazuje, že má pravdu, ale má v sobě i kousek citu a dobrosrdečnosti.


Máte v plánu sledovat novinku Quantico? Potěšilo vás obsazení nových herců?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 207 týdny
Jéééé tak na Joshe se určitě podívám :)
petruska.77
před 207 týdny
Rick Cosnett už nehraje ve Flashovi? Jsem myslela, že tam bude mít nějakou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY