26. 7. 2015

Syfy představí komiksovou westernovku Wynonna Earp

Syfy představí komiksovou westernovku Wynonna Earp

Stanice Syfy právě získala práva na uvedení nového seriálu Wynonna Earp, jehož 13 epizod bude mít premiéru v dubnu následujícího roku. Natáčení začne již v srpnu v kanadském Calgary. Seriál vychází ze stejnojmenného komiksu, za jehož zrodem stojí zkušený autor Beau Smith. Pozici showrunnerky a výkonné producentky zaujme Emily Andras, která se podílí i na seriálech Killjoys a Lost Girl (Dívka odjinud).

Wynonna Earp je popisován jako směsice seriálů Justified (Strážce pořádku) a Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), pokud by tedy v sobě Buffy udržela whiskey a nosila pouze kovbojské boty. Jedná se o moderní nadpřirozenou westernovku, která sleduje osudy pravnučky Wyatta Earpa. Wynonna je vtipná a divoká moderní pistolnice, která bude bojovat proti démonům a dalším nadpřirozeným bytostem za pomoci svých jedinečných schopností a své dysfunkční party spojenců, aby ve svém světě nastolila spravedlnost.

Hlavní roli získala herečka Melanie Scrofano (Rewind). Obsazení doplní herec Tim Rozon (Lost Girl), který se představí jako světoznámý podvodník, a Shamier Anderson (Defiance) jako záhadný agent Dolls.

„Wynonna Earp je jedinečná soudobá westernovka, která na Syfy předvede nadpřirozenou akci a nebude se držet zpátky. Jedná se o vysoce nápaditý seriál a my jsme nadšení, že na tomto originálním konceptu můžeme spolupracovat se Seven24 Films, IDW Entertainment a Emily. Seriál vynikne svým humorem, stylizovanými vizuálními efekty a únikem od reality,“ uvedl Chris Regina, zástupce ředitele stanice Syfy.


Slyšeli jste někdy o komiksech Wynonna Earp? Zaujal vás tento seriál? Přidáte si ho do svých watchlistů?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
IrmaVep

IrmaVep

Komiks neznám, ale na seriál se rozhodně podívám... vypadá to na skvělou kombinaci všeho, co mám ráda :))
před 238 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Já také komiks neznám,ale podle článku to vypadá na dobrou podívanou,tak proč to nevyzkoušet
před 238 týdny
fandapcd

fandapcd

Stojí za tím Emily, takže ucejtíme trochu z Lost Girl. :D
před 202 týdny
Další články k tématu