Facebook Twitter E-mail
26. července 2015

HTGAWM: Vrah Rebeccy na sebe nenechá dlouho čekat

Loňská novinka How to Get Away With Murder (Vražedná práva) patřila mezi nejočekávanější seriály sezóny a většinu fanoušků rozhodně nezklamala. Zaujala svým napětím a zvraty a nepřestávala diváky překvapovat. Bez šokujícího odhalení se neobešlo ani samotné finále první série, ve kterém byla zabita jedna z klíčových postav, Rebecca Sutter (Katie Findlay).

Předchozí sérii se vyšetřovaly vraždy Sama Keatinga (Tom Verica) a Lily Stangard (Megan West), kde se na odhalení vrahů čekalo většinu řady. Nakonec se ukázalo, že Sama zabil v sebeobraně Wes (Alfie Enoch) a Lilu zabil na příkaz Sama Frank (Charlie Weber). Pokud jste předpokládali, že smrt Rebeccy bude další záhadou a téměř celou sérii budete muset tipovat, kdo ji měl na svědomí, tak jste předpokládali špatně.

Ve finálové epizodě našli Annalise (Viola Davis) a Frank Rebeccu mrtvou ve sklepě a oba přísahali, že s její smrtí nemají nic společného. Zda jsou jejich slova pravdivá či nikoliv, bude odhaleno již během premiéry druhé série. V této epizodě bude totiž prozrazena identita Rebečina vraha.


Sledujete seriál How to Get Away With Murder? Překvapily vás finálové události? Kdo podle vás Rebeccu zabil?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 121 týdny
Na HTGAWM se strašně těším :D A smrr Rebeccy jsem nečekala. A jestli ti dva...
vega
před 121 týdny
zaujimave ze to hned takto prezradia.. som zvedava!! tiez som necakala ze ju...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY