Facebook Twitter E-mail
28. července 2015

The Originals: Kdo bude mít pifku na Klause?

Před několika dny jsme vás informovali o obsazení Jasona Dohringa do třetí série The Originals. V článku jsme zmínili i to, že se můžeme těšit na další dvě nové postavy. A ty jsou teď již také obsazeny…

Roli Luciena, upíra, který pochází z Klausovy linie, si zahraje Andrew Lees. Lucien je popisován jako inteligentní, okouzlující a úspěšný upír, který si zakládá na tom, že je dva kroky přede všemi ostatními. Do New Orleans přijde se skrytými úmysly, které zahrnují právě Klause.

Lees se narodil 10. června 1985 v Austrálii a znát ho můžeme například ze seriálů Rescue: Special Ops, H2O: Just Add Water, The Pacific nebo Your Family or Mine.

Rebecca Breeds pak ztvární záhadnou Auroru, která je popisována jako sexy, svůdná a vtipná upírka, která si užívá život. Má však i svoji temnou stránku, a tak umí být zlomyslná, nebezpečná a také i velice násilná.

Tato mladá herečka je známá ze seriálů Pretty Little Liars, We Are Men či Blue Water High. Narodila se 17. června 1987 také v Austrálii.


Obě dvě nové postavy se objeví již v premiéře třetí série. Těšíte se?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 121 týdny
Aurora se mi zamlouvá,veselá dívka s temnou stránkou,paráda :)
Tomgellar
před 121 týdny
Vůbec jsem si nemohl vybavit, odkud znám Andrew(a-?)... on vlastně hrál...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY