11. 8. 2015

Seriálové osudy: Masters of Sex prodloužen!

Seriálové osudy: Masters of Sex prodloužen!

U dobrých zpráv v podobě prodloužení Raye Donovana dnes stanice Showtime neskončila. Kabelovka se rozhodla opět vsadit kartu na své svůdné retro drama Masters of Sex, které prodloužila pro čtvrtou sérii.

Na rozdíl od Raye Donovana, Masters of Sex není divácky populární seriál. Jeho čísla jsou epizodu od epizody nižší, ratingy posledních týdnů se pohybují na nízké hranici kolem 0.1. Jak ale Showtime pravidelně dokazuje, ratingy a sledovanost u kabelovek rozhodně není to hlavní.

„Jak Ray Donovan, tak i Masters of Sex jsou pro Showtime charakteristické seriály,“ uvedl ve sdílené tiskové zprávě David Nevins, ředitel Showtime. „Oba seriály přesně vystihují to, o co nám jde – kvalitu, prémiové programy, které nemůžete najít nikde jinde v televizi. Jsme moc rádi, že můžeme v obou seriálech pokračovat na všech našich platformách.“

V akutálně běžící třetí sezóně seriál poposkočil o několik let dopředu. V hlavních rolích se vrátila kritiky milovaná dvojice Michael Sheen a Lizzy Caplan, v hostujících rolích je doplnili Josh Charles, Allison Janney a Beau Bridges.


Sledujete Masters of Sex? Překvapilo vás, že se seriál i přes tak nízkou sledovanost dočkal prodloužení? Jste za to rádi, nebo už se příběh známé dvojky pomalu chýlí ke konci?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
ragelly

ragelly

Třetí sérii jsme ještě s mužem nestihli ani začít, asi si ji necháme komplet celou. Prodloužení mě...
před 261 týdny
Další články k tématu