3. 2. 2016

Seriálové osudy: Manhattan

Seriálové osudy: Manhattan

Manhattan, další letní seriál, který má o svém osudu již jasno. Dobové drama, které se v uplynulých dvou letech fanouškům vrylo do srdcí jako jasná záruka kvality, bohužel končí. Stanice WGN America oznámila, že seriál po druhé řadě ruší, nové epizody již nevzniknou.

WGN tak ruší jeden ze svých prvních původních seriálů. „Po pečlivém zvažování jsme dospěli k velmi těžkému rozhodnutí, že nebudeme pokračovat se třetí sérií Manhattan,“ uvedl ředitel stanice Matt Cherniss v oficiálním vyjádření. „Jsme velmi pyšni na tento kritiky uznávaný seriál, který bohužel nedokázal nalézt větší publikum. Rádi bychom poděkovali velmi talentovaným tvůrcům Sam Shaw, Thomas Schlamme a výtečnému hereckému obsazení i štábu. V neposlední řadě děkujeme oddaným fanouškům za jejich podporu v uplynulých dvou sezónách.“

Zrušení není překvapivé, když se podíváme na sledovanost. Druhá řada začala s ratingem pouze 0.03 a 27 tisíci diváky. Nejlépe na tom byla v létě devátá epizoda s ratingem 0.05, nicméně finále kleslo opět na 0.03. Šestý díl se navíc propadl pouze na 0.01 a 18 tisíc diváků.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Tak nevím nevím,mám to vyzkoušet?Asi se do toho někdy pustím,za to nic nedám :)
před 242 týdny
Seraphine313

Seraphine313

Pokud máš ráda seriály ve stylu Halt and Catch Fire, tak se do toho rozhodně pusť :)
před 242 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Tím pádem jdu do toho :):):)
před 242 týdny
Další články k tématu