18. 12. 2015

Seriálové osudy: The Man in the High Castle

Seriálové osudy: The Man in the High Castle

Žádné překvapení se nekoná. Po značně pozitivních reakcí ze strany kritiků i diváků dnes večer přichází streamovací služba Amazon s informací, že své letošní očekávané novinkce The Man in the High Castle naděluje druhou sérii. Drama vzniká podle smyšleného historického románu od Philipa K. Dicka, které do seriálové podoby přetvořil Frank Spotnitz a společnost Scott Free. Seriál slavil úspěchy již během své pilotové fáze, když se jeho pilotní epizoda stala nejsledovanějším prvním dílem v rámci Amazonu.

Start seriálu doprovázela provokativní reklamní kampaň, která obsahovala nacistické symboly v kontextu seriálu. To se samozřejmě stalo terčem ostré kritiky, která vyvrcholila stažením reklamních plakátů z newyorského me­tra.

The Man in the High Castle je druhým seriálem od Amazonu, který se dočkal prodloužení pro druhou sérii. Tím druhým je drama Bosch.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
La.Volpe

La.Volpe

Žádnej strach :DD To zabere ještě nějakej ten pátek. ;)
před 248 týdny
spike

spike

To je moc dobře, protože první série byla skvělá.
před 248 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Skvělé,první série byla opravdu výborná
před 248 týdny
Další články k tématu