26. 11. 2015

Seriálové osudy: Major Crimes

Seriálové osudy: Major Crimes

V USA se v těchto dnech slaví Díkuvzdání a fanoušci Major Crimes mají další důvod, proč své díky vyjádřit. Kabelovka TNT prodloužila svého krimi veterána pro pátou sérii, která se bude na obrazovkách vysílat v roce 2016.

Zprávu oznámil herec Tony Denison na svém Twitteru: „Jsem nadšený, že můžu zprávu šířit do světa. Je to oficiálně oficiální! Pátá série Major Crimesmá zelenou a my jsme vám všem hrozně vděční!“

Prozatím nebylo potvrzeno, kolika epizod se pátá řada dočká. Zdroje uvádí, že by mohlo jít o 15 dílů. Major Crimes je jeden z mála seriálů stanice TNT, který si dokázal udržet poměrně slušné publikum. Když se sečtou týdenní čísla Live+7, má seriál téměř 10 milionů diváků.

O celém letním programu TNT je tak již rozhodnuto. Vrátí se Major Crimes, Rizzoli & Isles, Murder in the First a The Last Ship. Naopak ke konci již došlo sci-fi Falling Skies.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu