30. 10. 2015

Seriálové osudy: Longmire se vrátí!

Seriálové osudy: Longmire se vrátí!

Longmire opět přežívá! Poté, co seriál po třetí řadě vstal z mrtvých díky záchraně ze strany Netflixu je seriál na dobré cestě. Netflix nyní oznámil k potěšení fanoušků, že se drama dočká páté série!

Nová řada bude obsahovat deset epizod. Oznámení přichází sedm týdnů poté, co si fanoušci mohli vychutnat čtvrtou sérii, premiérovou na této streamovací službě.

Seriál původně vysílala kabelovka A&E, kde seriál běžel první tři sezóny. V srpnu 2014 však stanice oznámila, že seriál ruší, když ve třetí řadě sledovanost klesla o 16 procent v ratingu a o 45 procent v celkové sledovanosti na 0.6 a 3,7 milionu.

Netflix čísla sledovanosti nezveřejňuje, nemůžeme si tedy být jisti, jak dobře si Longmire se čtvrtou řadou vedl. Asi to ale nebude zlé, když se již nyní můžeme těšit na deset dalších dílů!


Sledujete Longmire? Jste nadšení z dnešních novinek? Jak se vám líbila netflixácká čtvrtá řada?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Romanbn@seznam.cz

Romanbn@seznam.cz

tady je další fanoušek, už se těším
před 256 týdny
inekafe

inekafe

Dajte mu trofej!! :D A mne tiež jednu... "Longmire hardcore fans" :D
před 256 týdny
24ron24

24ron24

:DDD jaj ty dávaš, keď vidím článok o Longmire, tak som vždy zvedavý čo zo seba vypudíš a vždy to...
před 256 týdny
Další články k tématu