13. 12. 2015

Seriálové osudy: Mike and Molly

Seriálové osudy: Mike and Molly

Aktualizováno 12. 1. 2016: Stanice CBS dnes potvrdila, že seriál šestou řadou skončí.

Stanice CBS se rozhodla po šesti letech ukončit sitcom Mike and Molly. Zprávu o tom, že nadcházející série bude poslední, zveřejnila na své facebookové stránce herečka Rondi Reed, která v seriálu ztvárňuje postavu Peggy.

„Než se to dozvíte jinde (a někteří už to možná i slyšeli), nadcházející šestá řada Mike & Molly na CBS bude poslední. Půjde zároveň o zkrácenou řadu se 13 epizodami, i když v březnu stanice objednala plných dvaadvacet epizod. Dne 27. ledna oficiálně skončíme natáčení, ale nejsem si jistá, kdy (a jestli vůbec) budou natočené epizody odvysílány. Stanice má k tomuto kroku své důvody a já se nehodlám pouštět do žádných debat ani snah přesvědčit vedení, aby změnilo svůj názor. … Jsem moc vděčná za to, že jsem mohla být součástí tohoto všeho a spolupracovat během let s tak úžasnými lidmi. Hodně mě tato zkušenost naučila, a to včetně o byznysu, který se nazývá seriál. Také chci poděkovat všem fanouškům a osobní podporu, kterou jsem během těch téměř šesti let obdržela.“

Stanice zprávu dosud neokomentovala, jde tedy prozatím o neoficiální zrušení.

Mike & Molly je jeden ze seriálů z produkční dílny Chucka Lorreho. Seriál se v posledních letech stal stabilní stálicí, která nedosahovala vysoké sledovanosti, ale vedla si dost dobře na to, aby seriál mohl bývat v záloze a nasazen do programu v době, kdy se některá z novinek neuchytila a musela být stažena z programu.

Na konci listopadu CBS zveřejnila svá premiérová data pro midseason. Mike & Molly bude společně s 2 Broke Girls součástí nově vytvořeného středečního sitcomového bloku, kde se bude vyskytovat od premiéry stanovené na 6. ledna až do poloviny února, než se na obrazovky vrátí nová série reality show Survivor.

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Mareek.92

Mareek.92

Je to škoda.. ale čísla neměl špatné :) Když to srovnám třeba s letošními Criminal Minds, tak abych se...
před 242 týdny
truelovevlasticka

truelovevlasticka

Cože??? To si děláte srandu, to je skvělej sitcom a ráda na něj koukám a doufala jsem že ještě ten nějaký...
před 242 týdny
ragelly

ragelly

Aktualizováno 12. 1. 2016: Stanice CBS dnes potvrdila, že seriál šestou řadou skončí.
před 237 týdny
Další články k tématu