14. 9. 2015

Seriálové osudy: Mr. Robinson, The Carmichael Show

Seriálové osudy: Mr. Robinson, The Carmichael Show

Stanice NBC dnes oznámila osudy dvou svých letních sitcomů. Jeden z nich se raduje, druhý se po první řadě loučí a odchází do seriálového nebe.

Začneme tedy dobrými zprávami. Stanice oznámila, že se s druhou řadou vrátí komedie The Carmichael Show. Seriál je částečně autobiografická komedie, která čerpá z reálného života Carmichaela. Sitcom si od začátku svého vysílání získal přízeň televizních kritiků, což mu pomohlo k dobrým výsledkům ve sledovanosti. V průměru se seriál pohyboval na ratingu 1.1 a 4,7 milionech diváků.

Seriál stanice objednala na jaře, přeskočil pilotovou fázi a dostal přímo objednávku na letní vysílání. Původně byl však vytvářen již o sezónu dříve, kdy se na něj ale nedostalo. Letos ale udeřil hřebíček na hlavičku, když se jeho premiéra stala nelepším komediálním startem na Velké pětce od roku 2007.

Po krátké první sérii se loučí Mr. Robinson. Ten byl původně vyvíjen v roce 2013, kdy dostal objednnávku na seriál. Jeho premiéra byla ale neustále odsunována, až pevně ukotvila v letošním létě. Seriál si prošel celou řadu změn před i za kamerou, dokonce byl změněn formát ze single camera na multi camera.

Jeho sledovanost si vedla trošku hůře než u Carmichaela. Premiéra byla solidní, nicméně v dalších dvou týdnech seriál lehce klesl. Čísla z DVR navíc vůbec nepomohla, seriál se nedočkal žádného nárůstu oproti Live+SD číslům.

Mr. Robinson je jedním z posledních dvou seriálů v naší staré tipovačce, o kterých až dosud nebylo rozhodnuto. Nyní již zbývá pouze vyřknout ortel nad The Whispers (ABC) a loňskou sezónu budeme moct nadobro uzavřít.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu