29. 2. 2016

Seriálové osudy: NCIS

Seriálové osudy: NCIS

Minimálně další dva roky se budeme moct radovat z jednoho ze současných nejdéle běžících seriálů. Stanice CBS dnes oznámila, že svou kriminálku NCIS (Námořní vyšetřovací služba) prodlužuje ne pro jednu, ale hned pro dvě řady. NCIS tu tak s námi bude minimálně do roku 2018, dočkáme se 14. a 15. série.

Stejně jako prodloužení v roce 2013, i tentokrát zpráva přichází ruku v ruce s prodloužením smlouvy hlavního herce Marka Harmona. Ten přislíbil studiu spolupráci na další dva roky, čímž bylo umožněno i pokračování seriálu po stejně dlouhou dobu.

„Je až neuvěřitelné, že NCIS i po 13. sériích a 300 epizodách stále je na tak vysoké úrovni, a to v celosvětovém měřítku,“ uvedl Glenn Geller, ředitel CBS Entertainment.

NCIS aktuálně stále patří mezi jednoho z největších tahounů na Velké pětce. V týdenních číslech sledovanosti získává v průměru 20,5 milionu diváků a patří do nejlepší patnáctky pořadů v klíčovém ratingu 18–49 let.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře22zobraz všech 22 příspěvků
Mr.Gogo

Mr.Gogo

http://www.buddytv.com/slideshows/ncis/8-actresses-who-should-replace-tony-on-ncis-2194.aspx Mimichodom...
před 207 týdny
D.D.

D.D.

Dôverujem scenáristom, že si dobre poradia s náhradou TOnyho. A teším sa tomuto predĺženiu. Chvíľu som...
před 206 týdny
shakespeare

shakespeare

Myslim, ze Tonyho odchod zvladli skvele. Bude mi tam ale chybet.
před 194 týdny
Další články k tématu