12. 4. 2016

Seriálové osudy: New Girl

Seriálové osudy: New Girl

Stanice Fox právě oznámila, že svou veteránskou komedii New Girl prodlužuje pro šestou sérii! Fanoušci se tak dočkají dalšího roku naplněného zábavou.

„Každá komedie na komerčních stanicích by měla usilovat o dosažení toho, co se povedlo Elizabeth Meriwether s New Girl. Bravurní dialogy, skvělá vystoupení talentovaných herců a vyprávění příběhů, které dokáže vzít za srdce,“ uvedl David Madden, ředitel stanice. „Seriál je i po pěti letech kreativně na vrcholu. Chceme pogratulovat Nové holce k dosažení výroční sté epizody a nemůžeme se dostat na další vtipnou kapitolu ze života našich oblíbených postav.“

Seriál v aktuální páté sérii vnesl do příběhu novou šťávu, když hostující Megan Fox nahradila v pěti epizodách Zooey Deschanel, která byla na mateřské dovolené. Zbylé epizody se aktuálně vysílají v úterý večer.


Sledujete New Girl? Máte radost z prodloužení seriálu? Nebo si myslíte, že kvalitně už to není, co to bývalo, a seriál by měl pomalu směřovat ke svému konci?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
Motna

Motna

Super zpráva, já bych zase návrat Megan uvítal.
před 241 týdny
abbs

abbs

Super, tohle je jedna z těch komedií, které mě snad nikdy neomrzí :)
před 241 týdny
Martysek

Martysek

Teď jsem si při nemoci dávala maratón dvou sérií a zas mě to chytlo. Megan mě tedy taky vůbec nezaujala....
před 236 týdny
Další články k tématu