16. 5. 2016

Seriálové osudy: The Odd Couple

Seriálové osudy: The Odd Couple

Stanice CBS chystá na novou sezónu mini shledání z Friends. Bylo oznámeno, že komedie The Odd Couple byla prodloužena pro třetí sérii! Sitcom, ve kterém hlavní roli hraje Matthew Perry, se tak v příští sezóně setká v programu s kolegou Man with a Plan, ve kterém se hlavní role ujme Matt LeBlanc.

Seriál všechny překvapil před několika týdny, kdy se vrátil na obrazovky s velmi slušnou sledovaností. Co však bylo ještě zajímavější, svá čísla si dokázal udržet i v dalších týdnech, ačkoliv neměl před sebou silného předskokana v podobě The Big Bang Theory. Od té doby již bylo téměř jasné, že se třetí série skutečně dočkáme.

Stanice odtajní své programové schéma ve čtvrtek. Očekává se, že The Odd Couple bude podobně jako letos v podzimním plánu chybět a stanice si ho ponechá opět jako náhradu do midseason.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
verunkabrožová

verunkabrožová

Já tedy nevím,už to nejsou ti zlatí kluci z Friends,léta nezastavíš,ale ještě to není asi tak hrozné.
před 236 týdny
Další články k tématu