28. 7. 2015

Seriálové osudy: The Soul Man zrušen!

Seriálové osudy: The Soul Man zrušen!

Nejdříve ho ale čeká závěrečná série. Sitcom stanice TV Land s názvem The Soul Man dostal objednávku na pátou sérii. Zároveň bylo oznámeno, že nová řada bude poslední.

The Soul Man je spin-offem hitu Hot in Cleveland, který se na jaře na stanici rozloučil po šesti letech. Po konci seriálu tak na stanici zůstane z formátů multi-camera pouze The Exes. TV Land totiž prochází přeměnou a soustředí se spíše na single-camera komedie, které zaměřuje na mladší publikum.

„Bylo úžasné pracovat s Cedricem, Niecy, Wesleym a ostatními herci a štábem, byla to nezapomenutelná a zábavná zkušenost,“ prozradil Keith Cox, výkonný viceprezident vlastní tvorby TV Land. „Ceníme si všech fanoušků a jejich přízni, kterou seriálu předali. V nové sérii jim plánujeme dát další speciální zážitky.“

Seriál má po celou dobu vysílání stabilní sledovanost. V rámci stanice je nejúspěšnější mezi Afroameričany ve věkové skupině 25–54 let. Za první čtyři série měla komedie v této skupině průměrně rating 2.2.


Sledujete The Soul Man? Jste rádi, že seriál dostal informaci o konci v předstihu? Těšíte se, jak to všechno skončí?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Lill

Lill

Seriál nepozerám, len čo mi nejde do hlavy.. Ten priemerný rating 2.2. To fakt dosahuje také výsledky na TV...
před 270 týdny
ragelly

ragelly

Tak je to jen u těch Afroameričanů, takže to možná dost zkresluje :) Ale jinak tam nepsali, za jaké...
před 270 týdny
Lill

Lill

Ok, vďaka :)
před 270 týdny
Další články k tématu