3. 3. 2016

Seriálové osudy: Once Upon a Time

Seriálové osudy: Once Upon a Time

Pouhé tři dny před návratem pohádkového Once Upon a Time (Bylo, nebylo) zpátky na televizní obrazovky přichází stanice ABC s velmi dobrou zprávou pro všechny fanoušky. Navzdory tomu, že v posledních letech stanice prodlužovala a rušila své seriály hromadně týden před Upfronts, nyní přichází potěšující informace. Once byl prodloužen pro šestou řadu!

Zprávu fanouškům oznámil na svém Twitteru tvůrce seriálu Adam Horowitz:

„Jsem nadšený, že můžu oznámit, že Once Upon a Time byl prodloužen pro šestou sérii! Díky moc, ABC, a děkujeme hlavně těm nejúžasnějším fanouškům na světě!“

Prodloužení seriálu není velkým překvapením. Seriál měl v první polovině sezóny týden co týden stabilní výsledky, které jsou sice rok od roku nižší, nicméně stále jsou na obstojné úrovni. Seriál se vrací již v neděli večer se svou jarní premiérou, která je zároveň výroční 100. epizodou. Fanoušci se můžou těšit na návraty celé řady oblíbených postav, ale také na několik nováčků.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
ragelly

ragelly

Když mrkneš, tak tam je Wayward 2x - poprvé 17. 7., když ho zrušili, podruhé 10. 12., když si to...
před 230 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Pohádka mi moc moc chyběla :)
před 230 týdny
baborovanatali

baborovanatali

Oncíčko mám ráda, ale 6. série je už moc. Ta čtvrtá se mi sice líbila díky Anně z Frozen a pak díky...
před 230 týdny
Další články k tématu