1. 6. 2016

Seriálové osudy: Outlander

Seriálové osudy: Outlander

Dvojnásobně dobré zprávy dnes k večeru přinášíme pro všechny fanoušky historického dramatu Outlander (Cizinka)! Kabelovka Starz právě oznámila, že jeden ze svých aktuálních největších hitů prodlužuje nejen pro třetí, ale rovnou i pro čtvrtou řadu!

Fanoušci seriálu si tak můžou naplno začít užívat právě běžící druhou sérii. Drama na motivy románů Diany Gabaldon tu s námi bude minimálně do roku 2018.

„Outlander je seriál, který jsme v televizi dosud neviděli,“ pěl na drama chválu Chris Albrecht, ředitel stanice. „Od výrazné hlavní hrdinky přes tvrdost života až po nevídaně čistý a upřímný milostný příběh, seriál se tímto setkává nejen se zájmem, ale přímo vášnivým nasazením a obdivem ze strany fanoušků. V den 25. výročí vydání první knihy v USA jsme nadšeni, že můžeme oznámit pokračování příběhu, který začal s autorkou Dianou Gabaldon, a v televizi ožil díky talentovanému Ronaldu D. Moorovi. Seriál si ani nemůže přát lepší vypravěče než právě tento tým, a to jak před kamerou, tak i v zákulisí.“

Prodloužení přichází poté, co se druhá série vrátila na obrazovky s rekordní sledovaností, která předčila celou první řadu.

Prozatím nebylo oznámeno, kolik přesně epizod budou následující série obsahovat.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Pipa22

Pipa22

cekam az dojedou 2.serii, abych si ji dala vcelku :-), jinak knihy jsou fajn, ale docela...
před 218 týdny
ufonka

ufonka

Skvělý! Je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.
před 218 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

To je skvělé a ještě aby se vrátili do Skotska,druhá série mě nějak zvláštˇ nebaví,ale zvyknu si.Tento...
před 218 týdny
Další články k tématu