16. 3. 2016

Seriálové osudy: Person of Interest

Seriálové osudy: Person of Interest

Protože dneska článků o CBS a konkrétně Person of Interest bylo málo :-) Před hodinou jsme vám říkali, že stanice CBS stále odmítá připustit, že by pátá série dramatu měla být skutečně poslední. Producenti seriálu jsou ale opačného názoru.

Výkonní producenti Jonathan Nolan a Greg Plageman před několika minutami vydali společné oficiální prohlášení, ve kterém označují pátou řadu jako finální:

„Jsme velmi nadšeni, že můžeme tuto závěrečnou sérii sdílet s fanoušky. Jsme vděčni našim skvělým hercům a štábu, stejně jako partnerům ve studiu a na stanici. Ze všeho nejvíc ale chceme poděkovat fanouškům seriálu, kteří jsou ti nejlepší na světě. Tenhle subversivní a lehce paranoidní cyberpunkový thriller je jen pro vás a jeho vznik by nebyl možný bez vaší podpory. Bylo nám velkou poctou posledních pět let pracovat na tomto seriálu. Nemůžeme se dočkat toho, až zažijete blížící se vzrušující a poslední kapitolu.“

Samozřejmě se stále může stát zázrak, ale když už vyšlo takovéto vyjádření, měli bychom se skutečně začít těšit na nadupanou sezónu a uspokojivé finále. Poslední řada začíná na CBS v úterý 3. května.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře16zobraz všech 16 příspěvků
CharlieDelta

CharlieDelta

všichni jsme to čekali, jnak to ani dopadnout nemohlo s těmi odklady a krácením série...ale o to...
před 230 týdny
hanee

hanee

Pět sérii je málo, ale jsem ráda i za pět, nahnuté to bohužel měli již dlouho.
před 229 týdny
FenixNC

FenixNC

Je to škoda, POI patřil k mým oblíbeným seriálům, na druhou stranu je dobře, že vymysleli (doufejme:p)...
před 229 týdny
Další články k tématu