3. 3. 2016

Seriálové osudy: Quantico, Goldbergs, Fresh Off the Boat

Seriálové osudy: Quantico, Goldbergs, Fresh Off the Boat

Začali jsme s Once a pokračujeme hned dalšími třemi ABC seriály! Stanice to dnes rozjela ve velkém. Oznámila, že z prodloužení pro nové série se můžou radovat také komedie The Goldbergs a Fresh Off the Boat a dále letošní úspěšná novinka Quantico.

Zprávy o prodloužení přicházejí pouhé dva týdny poté, co stanice změnila svého ředitele. Jen dva týdny stačily k tomu, aby nová ředitelka Channing Dungey udělala něco, na co se její předchůdce Paul Lee nikdy nezmohl, a to prodlužovat před Upfronts.

Další nezvyklostí je, že většina oznámených prodloužení se týká seriálů, které ani nepochází z produkční dílny ABC Studios. Například Goldbergy produkuje Sony Pictures TV a Fresh Off the Boat zase 20th Century Fox TV.

Celá trojka spolu s Once si vede v letošní sezóně velmi dobře. Goldbergové patří aktuálně na druhé místo mezi ABC komediemi, co se sledovanosti týče. Fresh Off the Boat je loňské midseason překvapení, které se letos muselo potýkat s úbytkem diváků, nicméně pořád se jich u obrazovek sešlo dost na to, aby se seriál mohl radovat ze třetí řady.

Quantico se vrátí s druhou sérií, Goldbergové se na obrazovkách objeví na podzim již počtvrté.

Očekává se, že další prodlužování stanice oznámí během dnešní noci. Prozatím zbývá rozhodnout o osudu Grey's Anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder, Castle, Modern Family, The Middle, Black-ish , Nashville , Galavant , Agents of S.H.I.E.L.D., Agent Carter, American Crime, Last Man Standing, Dr. Ken a dalších.

Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
Pipa22

Pipa22

souhlas
před 238 týdny
Ellie_

Ellie_

Za Quantico jsem ráda, super! Jen doufám, že si udrží úroveň... :)
před 238 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Také se přidávám k snícím lidičkám :)
před 238 týdny
Další články k tématu