26. 2. 2016

Seriálové osudy: Satisfaction

Seriálové osudy: Satisfaction

Stanice USA Network už není uspokojena svým dramatem Satisfaction. Dnes oznámila, že seriál po dvou řadách ruší. Nových dílů se tak již nedočkáme.

Zpráva o zrušení není velkým překvapením. Druhá série začala v říjnu loňského roku a vysílala se do prosince. Stanice drama potichu přesunula na páteční večery a navíc vypustila celou řadu naráz na internetu.

Seriál je jedním z posledních obětních beránků stanice, která aktuálně prochází velkými změnami ve směru, kterým se její seriály ubírají. Stanice nyní tíhne spíše k temnějším dramatům v čele s Mr. Robot, který nedávno vyhrál Zlatý glóbus a cenu Critics Choice. Loni na podzim stanice dala stopku novince Complications a dramatu Graceland.

Naopak prodloužení se dočkala nedávno novinka Colony. Na svou premiéru čeká Queen of the South. Pro seriál nedávno byly vybrány projekty Shooter podle stejnojmenného filmu a Falling Water.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

No tak až to bude mít úplný konec,kouknu na to :)
před 239 týdny
ragelly

ragelly

Už to skončilo, v prosinci v TV, v říjnu obecně (protože to vypustili online najednou) :)
před 239 týdny
Další články k tématu