Facebook Twitter E-mail
30. července 2015

Trio z Top Gear má novou show!

I když se mluvilo o tom, že trojice z Top Gear vyjednává o nové automobilové show s Netflixem, nakonec boj o slavné trio vyhrála streamovací služba Amazon.

Moderátoři Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací na televizní obrazovky. Všichni tři podepsali smlouvy u Amazon Prime. Podle zdroje Amazon vynaložil opravdu velkou finanční investici, čímž porazil ostatní zájemce včetně Netflixu.

„Připadá mi, jako bych vylezl z letadla a nasedl do vesmírné lodi,“ komentoval zprávu Clarkson. Hammond k tomu dodal: „Amazon? Ano, prosím!“

Bývalý producent Top Gearu Andy Wilman se taktéž přesouvá do dosud nepojmenované show. Ta se začne natáčet ještě letos s tím, že na Amazonu se objeví v roce 2016. Amazon získal práva na vysílání show po celém světě, jisté jsou tři série. „Naši zákazníci nám říkali, že chtějí tento tým vidět zpátky na obrazovce, a my jsme nadšení, že jim to můžeme dopřát,“ řekl Jay Marine, viceprezident evropského Amazon Prime Video. „Nemůžeme se dočkat toho, co Jeremy, Richard, James a celý tým vytvoří. Jsme si ale jistí, že půjde o jeden z nejočekávanějších pořadů roku 2016.“

Letos v březnu obletěla svět zpráva o dosud největším skandálu Jeremyho Clarksona, která vyústila v moderátorovo propuštění. Fanoušci se však svých oblíbených moderátorů nechtěli vzdát, čehož si všiml i Netflix. Původní Top Gear bude na BBC pokračovat s novým moderátorem.


Těšíte se na nový seriál známého tria? Vyzkoušíte i původní Top Gear s novým moderátorem, nebo tento pořad už jde nyní úplně mimo vás?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Winnie 2.0 윈이
před 120 týdny
Narazil jsem ještě na článek, že se spekuluje o příchodu současného pilota...
Drunk_Queen
před 120 týdny
Anoooooooooooooooooooooooooo!!!!! :3 Já to vím z twitteru, úžasná zpráva....
Dadulinka
před 120 týdny
Top Gear bez šílené trojky není Top Gear, myslím, že první epku si lidé ještě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY