23. 9. 2015

Seriálové osudy: Sex&Drugs&Rock&Roll prodloužen!

Seriálové osudy: Sex&Drugs&Rock&Roll prodloužen!

Kabelovka FX se bude i v následující sezóně držet sexu, drog a rock and rollu. Stanice oznámila, že svou letošní letní komediální novinku Sex&Drugs&Roc­k&Roll prodlužuje pro druhou sérii.

„Jediná věc, která by mě ohledně tohoto obnovení udělala ještě šťastnější, by bylo, kdyby se David Bowie rozhodl, že ve druhé sérii bude hostovat. V tom případě by mi asi explodovala hlava. Doufejme, že když už exploduju, tak před kamerou, ať z toho je alespoň pořádné virální video. A to ani nezmiňuju skvělá čísla z Live+3…,“ uvedl v oficiálním vyjádření Denis Leary, který je tvůrce, scenárista, režisér, výkonný producent a herec v hlavní roli. „Těším se, až budu tvořit další epizody za spolupráce s FX. Doufejme, že si vezmu trošku z té coolovosti od The Bastard Executioner.“

Seriál začal v létě docela podprůměrně s ratingem 0.4 a 870 tisíci diváky, finále získalo čísla 0.2 a 500 tisíc celkových diváků. FX tvrdí, že v souvislosti s čísly Live+7 jde o nejsledovanější komedii na základních kabelovkách v mužích 18–49 a mužích 25–54.

Pro druhou řadu bylo objednáno deset nových epizod, které se na televizních obrazovkách objeví během roku 2016.


Dali jste letos této novince šanci? Zaujala vás? Jste rádi, že seriál bude pokračovat s druhou řadou?

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
T.E.O.N.A.S

T.E.O.N.A.S

No výborně. Seriál je super a zpráva o prodloužení mi udělala velkou radost.
před 271 týdny
Další články k tématu