Facebook Twitter E-mail
21. června 2008

O co nás ABC na podzim připravila

Dnes se podíváme, o co nás připravili na ABC. A nebude toho málo.

Big Shots

Drama o skupině třech přátel, jejichž středem je CEO James, který nedávno zjistil, že jeho žena Stacey se kterou se zná už od střední mu byla nevěrná a tak se rozhodně plně ponořit do své práce. Úvodní epizodu sledovalo 11 milionů lidí, ale s každou další epizodou ratingy klesaly, až nakonec poslední jedenáctý díl vysílaný 24. ledna sledovalo něco málo pod 5 milionů lidí. 13. května pak ABC oficiálně rozhodla o zrušení seriálu.

Carpoolers

Skupina chlapů spolu provozuje autodílnu na americkém předměstí. Tento komediální seriál začínal s 9 miliony diváků a nakonec spolu s 13 dílem vysílaným 4. března skončil na 4 milionech diváků. Stejně jako u Big Shots se peněženky producentů z ABC zavřeli 13. května.

Cashmere Mafia

Tvůrce úspěšného Sexu ve městě se pokusil do New Yorku vrátit dalším dramatem, ve kterém figurují úspěšné ženy. Bohužel čtyři kamarádky, které se znají z koleje a snaží se skloubit kariéru s rodinným životem neměly takový úspěch, jako jejich sex řešící konkurence a tak poslední sedmý díl sledovalo už jen něco málo přes 4,5 milionu diváků.

Cavemen

Ani trio neandrtálců žijících v moderní Americe, které vzniklo podle úspěšné reklamy dlouhodobě diváky k obrazovkám nepřilákalo. Podobně jako jiné zrušené seriály začal celkem úspěšně na 9 milionech diváků a poslední šestý díl již sledovalo opět jen něco okolo 4,5 milionů lidí.

Muži na stromech

Půvabná blondýnka Marin Fristová se s námi na podzim už také nesetká. Průměrná sledovanost druhé série (6 milionů diváků) je totiž o 2 miliony nižší než sledovanost první série a tak producenti 4. května rozhodli o zrušení seriálu.

Miss Guided

Ani komedie o Becky Freeleyové, která se vrací po letech na svou střední školu, aby se zde stala poradkyní, neuspěla. A co čísla? No jsou podobná jako u předchozích seriálů a z 9 milionů u pilotu se sledovanost scvrkla na nedostačující 4 miliony a tak samozřejmě následovalo zrušení seriálu.

Notes from the Underbelly

Seriál o manželském páru, který se připravuje spolu se svými blízkými přáteli na první miminko se sice dočkala i své druhé série, ale i tady se rozhodli producenti ukončit natáčení. A to i přesto, že sledovanost první a druhé série se téměř nezměnila a držela se v průměru na 5,5 milionech diváků.

October Road

Spisovatel, který se vrátil do svého rodného města musí čelit lidem o kterých psal. Po skvělé šestidílné první sérii, která se držela na 10 milionech diváků přišla druhá již klasicky třináctidílná, která ovšem už jen diváky ztrácela a průměrná sledovanost okolo 5 milionech diváků znamenala pro seriál neodvratný konec.

Women's Murder Club

A na závěr tu máme relativní překvapení, protože tento seriál o čtyřech kamarádkách, které řeší zločiny, měl relativně vysokou sledovanost v průměru činicí 8,9 milionu diváků byl 12. května zrušen.

To je všechno a jak jsem říkal, nebylo toho vůbec málo, ale snad pro nás ABC připraví spoustu nových a kvalitních seriálů, které nám ztrátu některých seriálů vynahradí.

Další díly seriálu

Co na podzim už na NBC neuvidíme (19. 6. 2008)
O co nás ABC na podzim připravila (právě čteš)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY