13. 5. 2016

Seriálové osudy: Sleepy Hollow

Seriálové osudy: Sleepy Hollow

Tak tohle bude velká výzva. Stanice Fox oznámila, že své drama Sleepy Hollow prodlužuje pro čtvrtou sérii. Tvůrci budou mít plné ruce práce, protože budou muset vymyslet příběh tak, aby byl atraktivní pro diváky i po drsném konci třetí série, ve které se rozloučily hned dvě hlavní postavy.

I přes nízkou sledovanost se s prodloužením seriálu víceméně počítalo. Šéfové stanice ho mají ve velké oblibě, navíc se v každé sérii produkuje méně dílů, tudíž výroba není tolik nákladná.

Ruku v ruce s prodloužením byl zveřejněn také seznam již potvrzených vracejících se herců, mezi kterými nechybí Tom Mison, Lyndie Greenwood, Lance Cross a Jessica Camacho. Naopak bylo potvrzeno, že se nevrátí Nicole Beharie a Nikki Reed.

Prozatím nebylo zveřejněno, kolik epizod čtvrtá řada bude obsahovat, ani zda následující sezóna bude pro seriál poslední.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Na to,jak si s tím poradí jsem opravdu zvědavá.
před 228 týdny
Destiny

Destiny

Jsem ráda, ale jsem zvědavá jak to chtějí bez Aby zvládnout.
před 228 týdny
ragelly

ragelly

Tak Sleepy v pátek v midseason, ale ředitelka prozatím dává důraz na to, že neoznamují, že jde...
před 228 týdny
Další články k tématu