7. 8. 2015

Seriálové osudy: The Strain prodloužen!

Seriálové osudy: The Strain prodloužen!

Dobré zprávy, fanoušci hororového dramatu The Strain! Stanice FX právě oznámila, že hodlá nákazu rozšířit i do příštího roku. Seriál byl prodloužen pro třetí sérii. Informace byla zveřejněna během letního novinářského turné TCA.

Prodloužení pro třetí řadu znamená, že se seriál od tvůrců Guillerma del Tora a Carltona Cuseho dočká (minimálně) stejného počtu řad, jako je knih od Chucka Hogana v předlohové knižní sérii.

Cuse a del Toro se již v minulosti vyjádřili v tom smyslu, že chtějí seriál vysílat buď tři roky, nebo pět let. První série loni pokryla celou první knihu trilogie. Prozatím nebylo oznámeno, zda následující dvě knihy budou rozděleny každá do dvou sérií, nebo pouze do jedné. Stanice FX však nyní neoznámila, že by třetí řada měla být poslední, prozatím tedy vypadá nadějně možnost, že konečný počet řad seriálu se vyšplhá na číslo pět.

„Guillermo a Carlton nám dopřáli dvě strhující série The Strain, které jsou zajímavé a vizuálně výborně zpracované. Jde o velmi povedené zpracování nevšední románové trilogie, které splnilo vysoká očekávání fanoušků,“ uvedl Eric Schrier, ředitel původní tvorby FX Networks. „Jsme nadšení, že s příběhem budou moct pokračovat i ve třetí sérii.“

Drama se vrátilo s druhou sérií, avšak muselo čelit úbytku sledovanosti. Když se však započítala čísla z celého týdne, The Strain se dostal do top 10 kabelových seriálů u lidí pod padesát let. The Strain tak zůstává v seznamu původních dramat stanice, kam spadá také hororová antologie American Horror Story, retro špionážní drama The Americans, Fargo, Tyrant a chystané novinky The Bastard Executioner a American Crime Story.


Sledujete The Strain? Těší vás, že se seriál dočkal třetí řady? Myslíte si, že by bylo fajn drama natáhnout do pěti let, nebo stačí nadupané tři série?

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Isabo1

Isabo1

Mám skvělý den, prodloužili mi The Strain i Sense8 :-)
před 276 týdny
Aldyska

Aldyska

Nevie niekto, kedy by sa mal Strain vrátiť s tou 3. sériou? Ja som ešte nedopozerala ani druhú, lebo ma...
před 238 týdny
ragelly

ragelly

Pravděpodobně zase v červenci, ale pevné datum zatím není.
před 238 týdny
Další články k tématu