12. 5. 2016

Seriálové osudy: Supergirl

Seriálové osudy: Supergirl

Tak se přiznáváme, že jsme opravdu nečekali, že tohle dopadne, jak to dopadlo. Stanice CBS právě potvrdila, že Supergirl bude pokračovat s druhou řadou. Je tu ale háček!

Druhá série s odvážnou hrdinkou Karou se skutečně přesouvá na sesterskou stanici The CW! Oznámení přichází po nekonečných hodinách a dnech domlouvání. Stanice The CW tak rozšíří své superhrdinské portfolio na celkem čtyři seriály.

Rozhodnutí o přesunu je způsobeno snahou stanice CBS snížit náklady, které na výrobu dramatu vynakládá. Ačkoliv šlo o silně propagovaný seriál, Supergirl si nedokázala získat tak početné publikum, aby se investice zcela vyplatila. Jak bylo již dříve oznámeno, natáčení se přesune z Los Angeles do Kanady, což náklady také výrazně zlevní. Zde navíc Supergirl bude natáčena po boku Arrowa, Flashe a Legend, což dává možnost vzniku dalších potenciálních crossoverů.

Co se týče naší tipovačky, jsme opět ve slepé uličce. Proto volíme stejný postup, jako posledně u Unbreakable Kimmy Schmidt, kdy stanice NBC seriál zrušila, ovšem spolu s tím bylo oznámeno, že se Kimmy přesouvá na Netflix. Jelikož tipujeme od začátku osud seriálů na určité stanici, musíme se řídit tím, jak právě zde novinka dopadla. Supergirl na CBS nepokračuje, tudíž správný tip budou slavit ti, kteří hádali zrušení.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře20zobraz všech 20 příspěvků
truelovevlasticka

truelovevlasticka

nechápu proč se bude přesouvat modlila jsem se ve zrušení, seriál mě neoslovil a docela mě dostala tato...
před 228 týdny
Patty

Patty

To mě štve, prostě to na to CWčko museli nacpat. Když už to dopadlo takhle blbě, aspoň ten bodík do...
před 228 týdny
migilko

migilko

Konečně mi taky vyšel nějaký tip :)
před 228 týdny
Další články k tématu