3. 9. 2015

Seriálové osudy: Survivor's Remorse

Seriálové osudy: Survivor's Remorse

Dnes po ránu se nekoná žádné velké překvapení. Kabelovka Starz oznámila, že svou komedii Survivor's Re­morse prodlužuje pro třetí řadu.

Kritiky ceněný seriál nedávno začal vysílat druhou sérii, informace o prodloužení tedy přichází velmi brzy. Seriál se s novou řadou vrátil s rekordní sledovaností. Nejnovější epizoda i nadále rostla, konkrétně na 1,3 milionu diváků za noc.

Survivor's Remorse vzniká pod taktovkou celé skupiny výkonných producentů – Toma Wernera, Mavericka Cartera, LeBrona Jamese, Mikea O'Malleyho, Paula Wachtera a Vice Levina. Hlavní roli v této půlhodinovce hraje Jessie T. Usher, který ztvárňuje hvězdu basketbalu, který se musí na cestě za slávou zaobírat i svou náročnou rodinou.

„Jsme nadšeni, že můžeme prodloužit Survivor's Remorse pro třetí řadu,“ uvedl v oficiálním vyjádření manažer Carmi Zlotnik. „Již od svého začátku jsou ze seriálu kritici unešeni a nyní i vidíme, jak sezónu od sezóny narůstá i počet diváků. Seriál se odvážně zaobírá aktuálními tématy, kterým dodává srdce i humor.“

Stanice seriál letos dala do dvojice s novinkou Blunt Talk, která získala hned na začátku objednávku na dvě sezóny. Survivor's Remorse se aktuálně na Starz řadí do nejsilnějšího seriálového dua. Druhým seriálem je drama Power, které je aktuálně nejsledovanějším seriálem stanice. Starz tak úspěšně vkročila do vod afroamerické kultury a rozšířila svou různorodost.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu