Facebook Twitter E-mail
31. července 2015

Poslední série Da Vinci's Demons bude vypuštěna naráz

V seriálovém světě se stává stále populárnější model, kdy televizní stanice či streamovací služby vypouští na internetu kompletní série svých seriálů naráz. Poslední stanicí, která se do tohoto trendu zapojuje, je kabelovka Starz.

Ta dnes během TCA oznámila, že třetí a závěrečná série dramatu Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) bude předplatitelům služeb Starz Play a Starz On Demand dostupná naráz 24. října, tedy v den, kdy má seriál na stanici premiéru. Stejný postup se bude opakovat o dva týdny později, tedy 8. listopadu, u nové minisérie z prostředí profesionálního baletu, Flesh and Bone.

Model vypouštění celých sérií naráz zpopularizovala streamovací služba Netflix. V poslední době jej převzala i komerční stanice NBC, která nabídla svým divákům vcelku celou první sérii retro kriminálky Aquarius.

„Skvělí a vášniví diváci Da Vinci's Demons čekají už od loňského jara na nové epizody a drsný svět baletu ve Flesh and Bone je televizní událost, kterou musí vidět každý seriálový fanoušek tohoto žánru i televize obecně,“ uvedl David Baldwin, výkonný viceprezident programové skladby Starz. „Oba seriály jsou podmanivé a velmi se hodí ke sledování v kuse.“

Desetidílná třetí série Da Vinciho se na televizních obrazovkách objeví více než 17 měsíců po finále druhé řady. Novinka Flesh and Bone od výkonné producentky Moiry Walley-Beckett (Breaking Bad) byla původně koncipována jako klasický seriál, později ale bylo rozhodnuto, že půjde pouze o limitovanou­ sérii.


Těší vás, že si Da Vinciho budete moct pustit naráz a nečekat na finále dalších několik týdnů? Nebo byste raději poslední sérii vstřebávali každý týden po jedné části? Dáte šanci baletnímu Flesh and Bone?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Winnie 2.0 윈이
před 120 týdny
No působí to na mě, jak kdyby o ten seriál ani neměli zájem a chtěli se ho...
TheLuky12
před 120 týdny
Tak to je skvělý. Já bych si stejně asi na většinu dílů počkal a zkouknul je...
La.Volpe
před 107 týdny
Už někdo dokoukal celou třetí sérii? Musím říct, že se hodně překonali a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY