Facebook Twitter E-mail
31. července 2015

Yvonne Strahovski se vrací k policii

Streamovací služba Amazon během května vypustila informace o několika pilotech, ke kterým má v plánu případně doobjednat celé série. Jedním z těchto pilotů je i westernové drama Edge, které je adaptací stejnojmenné knižní série od spisovatele George Gilmana. Na vzniku projektu se podílí scenárista Shane Black (Iron Man 3) společně s Fredem Dekkerem (Star Trek: Enterprise). Black se ujme i režie pilotu a společně s Dekkerem, Barrym Josephsonem a Davidem Greenblattem bude plnit funkci výkonného producenta.

Děj vypráví příběh Josiaha Hedgese, kterému každý přezdívá Edge. Edge je odhodlaný pomstít smrt svého mladšího bratra, který byl zabit skupinou jeho bývalých přátel z armády Unie, v čele s jeho úhlavním nepřítelem Merrittem Harknettem. Roli Edge ztvární herec Max Martini (The Unit) a jako Merritt se objeví Ryan Kwanten (True Blood).

Jednu z hlavních rolí získala i australská herečka Yvonne Strahovski. Ta se objeví jako Beth, záhadná soukromá detektivka, která se v Sewardu v Kansasu, kde se děj odehrává, objeví úplně poprvé. Pro Strahovski však tento seriál její poprvé rozhodně neznamená, jelikož má za sebou spoustu televizních zkušeností. Pamatovat si ji můžete jako CIA agentku Sarah Walker z Chucka, jako vražedkyni Hannu McKay z Dextera nebo jako Kate Morgan z minisérie 24: Live Another Day. V současnosti ji můžete vidět jako jednu z astromanželek, Rene Carpenter, v seriálu The Astronaut Wives Club.

Ve vedlejší roli se objeví i herečka Alicja Bachleda. Zahraje si těhotnou ženu Pilar, kterou drží v zajetí její manžel a tchán. Pilar se bude snažit přesvědčit Edge, aby jí pomohl s útěkem.


Zaujal vás pilot Edge? Dáte mu v případě objednávky šanci? Jak se vám zamlouvá obsazení?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Denis Ulmann
před 115 týdny
Více, než :3 napsat nelze

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY