Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2015

Hvězda z X Menů si zařádí v Blacklistu

Finále druhé řady seriálu The Blacklist (Černá listina) přineslo šokující zvrat. Poté, co Spolek křivě obvinil Liz Keenovou (Megan Boone), se hrdinka zároveň ocitla na seznamu nejhledanějších zločinců FBI. Po boku Reda (James Spader) se tak vydává na cestu do neznáma, jejímž cílem je očištění jejího jména. Jenže to nebude vůbec snadné.

Hned v premiéře třetí série se nám představí Edi Gathegi v roli pana Solomona. Ten je popsán jako člověk, který pro Spolek vyřizuje špinavou práci. Zatímco na povrchu působí skromně a tiše, uvnitř se skrývá násilnický člověk, který dělá z pana Solomona zrůda v rouše gentlemana. Gathegi si jej zahraje hned v několika epizodách.

Edi Gathegi je určitě známý hlavně fanouškům filmu X-Men: První třída, ale nejde o jeho jedinou roli. Mezi jeho další zářezy patří film Stmívání nebo nové letní drama stanice TNT Proof, kde momentálně působí.

The Blacklist se vrátí na obrazovky NBC 24. září.


Těšíte se na Gathegiho účinkování v Černé listině? Padne mu podle vás role padoucha?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 115 týdny
Já se rozhodně těším. :-) Gathegi je jako stvořený pro roli záporáka. :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY