Facebook Twitter E-mail
3. srpna 2015

Chicago Med nabírá další hereckou posilu

Na NBC se letos na podzim dočkáme nejnovějšího přírůstku do rodiny seriálů ze Chicaga. Řeč je samozřejmě o dramatu Chicago Med. Lékaři z tamní nemocnice doplní řady hasičů ze Chicago Fire a policistů a vyšetřovatelů ze Chicago P.D. A koho tvůrci seriálu odhalili jako nejnovější posilu?

Vedle Colina Donnella, o jehož účinkování v seriálu jsme vás již informovali, se v seriálu objeví i Brian Tee.

Tento herec původem z Japonska, kterého může mít někdo spjatého s postavou doktora Hamady z původního Jurského parku či nynějšího Jurského světa, doposud čeká na větší seriálovou roli. I když se epizodně mihl už v bezpočtu seriálů, velká příležitost ne a ne přijít. V roce 2008 jsme ho sice mohli vidět v seriálu z prostředí LA Crash, nicméně vinou mizivé sledovanosti se seriál druhé řady nedočkal. Nyní však přichází velká role v Chicago Med, která je v tomto ohledu jistojistě slibnější.

Brian Tee se v nemocnici ukáže coby válečný veterán a zdravotník se smyslem pro povinnost a pořádek, jehož na kariéru lékaře přivedla právě válka. Právě kvůli drsné zkušenosti v podobě válečného konfliktu občas postupuje dost neortodoxně, jen aby zachránil pacienta. Krom toho a faktu, že se jedná o chicagského rodáka, se zatím o jeho roli moc neví. Jak zapadne do příběhu a co mu tvůrci vepsali do vínku, uvidíme na podzim.

Jedna perlička na závěr: Před pár měsíci se Brian Tee epizodně mihl coby gangster a mafián Jesse Kong v Chicago P.D., kde pomáhal rozvědce s chytáním lumpa ještě většího. Jak se tvůrci popasují s tímto faktem, uvidíme už 10. listopadu na NBC.


Brian Tee nám rozšíří řady lékařů ze Chicaga. Těšíte se na něj? A dáte vůbec Chicago Med šanci, nebo vás spin-offy Chicago Fire nezaujaly?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

plavacek2000
před 115 týdny
Tak o něm teda slyším poprví,ale tak každý nějak začíná :).Líbí se mi tam...
Pajky
před 115 týdny
Na Chicago Med se podívám a uvidíme. Jinak k perličce, tohle je trademark...
justynajohnson
před 115 týdny
A joooo,toho si z Jurského parku pamatuji,to je dobrá zpráva,že posílí tým

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY