Facebook Twitter E-mail
4. srpna 2015

The Vampire Diaries: Mystic Falls přivítá nové obyvatele

V polovině července jsme psali o obsazení tří nových upírek, které se objeví v sedmé sérii The Vampire Diaries (Upíří deníky). No a dnes máme pro fanoušky tohoto seriálu další castingové informace – ve třetí epizodě sedmé řady se totiž poprvé objeví herci Tim Kang a Todd Lasance!

Tim Kang, který je nejvíce známý rolí Kimballa Cho v seriálu The Mentalist, ztvární Oscara, bezstarostného chlápka, který si žil několik měsíců na vysoké noze v ústraní a který skrývá překvapivé spojení s bratry Salvatorovými. Jeho životní styl však náhle skončí, když jej něco nadpřirozeného změní v zabijáka. Že by byl na cestě další upír?

Kromě Mentalisty se Kang objevil v seriálech The Unit, The Office, Monk, Ghost Whisperer či Third Watch. Narodil se 16. března 1973 v San Franciscu.

Lasance pak bude hrát postavu Juliana. Ten je popisován jako obávaný nesmrtelný, který si velmi užívá různé pozemské radosti. Julian je velice charismatický nebo velice divný, záleží totiž na tom, koho se zeptáte. Bojí se pouze jediné věci – anonymity. Což je celkem zajímavé vzhledem k tomu, že je neustále na útěku. Také za sebou zanechává chaos a nepořádek.

Tento australský herec se narodil 18. února 1985. Znát ho mohou diváci seriálu Spartacus: Blood and Sand, kde ztvárnil Julia Caesara. Dále se objevil v seriálech Home and Away, Cloudstreet, Anzac Girls, Crownies nebo McLeod's Daughter­s.

Oba herci budou účinkovat v několika epizodách, přesný počet však zatím není znám. Sedmá série The Vampire Diaries začíná epizodou 22,190 Days v pátek 8. října. Těšíte se?


Tak co říkáte na nové osazenstvo Mystic Falls? A co bude to záhadné spojení u Oscara?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ajvinka
před 115 týdny
Cho bude upír? Myslím, že už jsem viděla všechno :D
andrea168
před 115 týdny
Na zhuleneho Kimballo Cho se moc tesim :-) Nemel by hrat jednoho z novych...
justynajohnson
před 115 týdny
Tak na to jsem zvědavá,co by asi tak mohl mít s bráškama za spojení?Ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY